Wszystkie marzymy o doskonale pięknej skórze: gładkiej i promiennej, bez zmarszczek i przebarwień. Kobiety Azji pokazują nam Europejkom, że jest to możliwe, poprzez konsekwentne, codzienne rytuały pielęgnacyjne i wykorzystanie właściwości tradycyjnych roślin azjatyckich. Marka Jowae stworzyła kroki pielęgnacyjne będące kwintensencją rytuałów koreańskich- na miarę każdego pragnienia i potrzeby skóry- odpowiednie dla każdej z nas. Bezpieczne dla delikatnej skóry Europejek i polecane skórom wrażliwym.

 

4 kroki pielęgnacji Jowae

Krok 1  Oczyszczanie

Oczyszczanie skóry rano i wieczorem to istotna część RYTUAŁÓW PIĘKNA Jowae. Pierwszy sekret zdrowej i zrównoważonej skóry: w tym kroku Jowae oferuje Wodę micelarną i Mleczko kojące, w których oprócz LUMIFENOLI dominuje królewska peonia, oraz Żel oczyszczający z aktywnym świętym lotosem.

 

Krok 2 Przygotowanie

Aby wzmocnić działanie koncentratu i kremów, Jowae stworzyło nowy krok pielęgnacji piękna- inspirowaną esencjami koreańskimi- Nawilżającą wodną mgiełkę zawierającą wodę z kwiatów wiśni.

 

Krok 3 Aktywowanie

Dla utrzymania młodego wyglądu skóry, udoskonalenie cery- Jowae stworzyło uniwersalny preparat pielęgnacyjny na dzień. Koncentrat młodości to najlepszy przyjaciel każdego typu skóry, nawet wrażliwej. Zawiera podwójną dawkę LUMIFENOLI oraz białą herbatę, uważaną za jedną z najbardziej skitecznych roślin o działaniu przeciwstarzeniowym w azjatyckiej farmakopei.

 

Krok 4 Korekta

Aby przywrócić równowagę, harmonię skórze każdego typu- Jowae proponuje szeroką gamę preparatów: od nawilżających, poprzez przeciwzmarszczkowe i odzywcze, do twarzy i ciała. Wszystkie wzbogacone wyciągami z tradycyjnych koreańskich roślin (królewska peonia, woda z kwiatów wiśni, świeży lotos, biała herbata, czerwony żeń-szeń, olej z kamelii, woda bambusowa, centella asiatica).

 

Tylko do 9 sierpnia darmowa dostawa na produkty marki Jowae. Odkryj szlachetną pielęgnację już dziś.