Kiedy dostanę towar ?

Zamówienia składane po godz. 14:00 realizujemy w następny dzień roboczy*

*Zamówienia z opcją zapłaty z góry (e-płatności, przelew tradycyjny) powinny być opłacone. Zamówienia z odbiorem osobistym w DGA11 (Wrocław, Ferio Gaj) i DGA1 (Wrocław, Kaufland przy ul. Legnickiej 62) przekazywane są do tych punktów odbioru w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych.

 

Czas transportu przesyłek przez przewoźnika:

Paczkomaty(1): 1 do 2 dni roboczych

Przesyłka Kurierska ekspresowa(2): 1 do 2 dni roboczych

Przesyłka Kurierska ekonomiczna(3): 2 do 5 dni roboczych

 

(1) W ramach usługi Paczkomaty przesyłka będzie czekała na odbiór przez 48h, po czym zostanie przekazana do najbliższego punktu odbioru InPost, o czym adresat zostanie poinformowany sms-em oraz e-mailem.

(2) W ramach usługi Przesyłka Kurierska ekspresowa nastąpią 2 próby doręczenia, a następnie przekazanie przesyłki do najbliższego punktu odbioru InPost, o czym adresat zostanie poinformowany e-mailem.

(3) W ramach usługi Przesyłka Kurierska ekonomiczna nastąpi 1 próba doręczenia, a następnie przekazanie przesyłki do najbliższego punktu odbioru InPost, o czym adresat zostanie poinformowany e-mailem.

 

ODBIÓR OSOBISTY:

Odbiór osobisty jest możliwy wyłącznie po otrzymaniu wiadomości email o możliwości odbioru. Brak takiej wiadomości oznacza, że zamówienie nie zostało jeszcze przygotowane i nie można go odebrać.

• Punkt odbioru Dermosfera DGA17 (Sky Tower, ul. Powst. Śląskich 95, Wrocław)
- po otrzymaniu powiadomienia email odbiór osobisty będzie możliwy przez cały tydzień w godz. 9:00 - 21:00 (również soboty i niedziele)

• Punkt odbioru Dermosfera DGA11 (Ferio Gaj, ul. Świeradowska 51/57, Wrocław)
- po otrzymaniu powiadomienia email odbiór osobisty będzie możliwy przez cały tydzień, 24H/dobę, również w soboty i niedziele, także w okienku AutoAPTEKA 24h.

• Punkt odbioru Dermosfera DGA1 (Kaufland, ul. Legnicka 62, Wrocław)
- po otrzymaniu powiadomienia email odbiór osobisty będzie możliwy przez cały tydzień w godz. 9:00 - 21:00 (również soboty i niedziele)

 

ODBIÓR OSOBISTY - WAŻNE, PROSIMY PRZECZYTAĆ:

Wiadomość potwierdzająca złożenie zamówienia wysyłana jest z chwilą złożenia zamówienia. Nie jest to informacja o możlliwości odbioru. O możliwosci odbioru poinformujemy Państwa w odrębnym mailu.

Nie wysyłamy powiadomień sms.

Zamówienia nieopłacone są anulowane automatycznie po 7 dniach.

Ceny widoczne w ofercie internetowej obowiązują wyłącznie przy złożeniu zamówienia przez internet.